Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Detaylı bilgi almak için bizi arayın

Bizi arayın: 0 552 304 70 880 552 305 70 88

Tuvaletler tıkandığı zaman büyük bir endişeye kapılırız. Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye büyük bir endişeye kapılırız. Böyle durumlarda bizimle iletişime geçin. Tuvalet tıkanıklığı sorununuzu kırmadan, dökmeden, tadilat gerektirmeden uzman ekiplerimizle çözümler üretmekteyiz. Robot cihazlarla tıkanıklığı açıp, kamera görüntüleme sistemi ile gider borularındaki tıkanıklığı görüntüleyip, sorunlara pratik ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Tuvalet tıkanık açma sorunlarınız için hemen bizi arayın. Ekip olarak hemen gelip tıkanıklık sorunlarınıza yerinde müdahale edelim. 

Tuvalet Neden Tıkanır?

Tuvalet tıkanıklığının oluşmasında birçok faktör etkilidir. Tuvalet tıkanıklığının sebepleri şunlardır:

  1. Evlerde kullanılan ıslak mendillerin tuvalete atılması
  2. Tuvalet giderlerinin tıkanması
  3. Rulo şeklinde tuvalete atılan tuvalet kağıtları
  4. Tuvalete atılan sert cisimler
  5. Erimeyen kâğıt havlular
  6. Temizlik bezleri ve pedleri
  7. Kedi kumunun tuvalete dökülmesi
  8. Alçı ve çimento gibi maddelerin tuvalete dökülmesi

Tuvalet tıkanıklığı bu saydığımız nedenlerin dışında farklı sebeplerle de tıkanmış olabilir. Tuvalet tıkanık açmak için tuvalet borularının içi görüntüleme kamera ile incelenir. Tıkanıklığın nedeni tespit edildikten sonra tıkanıklık açmak için işlemlere başlanır. 

Tuvalet Tıkandı, Ne Yapmak Gerekir?

Tuvalet tıkanıklığında yapılması gereken ilk işlem sorunun geçici bir sorun mu yoksa sürekli yaşanan bir sorun mu olduğunu belirlemelisiniz. Gider artıkları yavaş gidiyorsa bir çubuk yardımı ile gider deliğine baskı yapılır. Lavabo açıcı kimyasallar kullanılır. Bu iki yönteme rağmen tıkanıklık devam ediyorsa basit tıkanıklık dışında farklı yöntemler kullanılır. Gider tıkanıklığını açmak için robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığı açılır.

Tuvalet Geri Taşıyorsa Ne Yapmalı?

Tuvaletlerin geri taşması genellikle tuvalet logarlarının tıkanmasından kaynaklanır. 

Tuvalet tıkanması sonucu lavabo ve duş giderlerinde taşmalara neden olur. Bütün giderler tek bir kanala bağlı olduğu için herhangi bir gider kanalında tıkanıklık oluştuğunda hepsinde taşma meydana gelir. 

Tuvalet Kokusu Neden Olur?

Tuvalet tıkanıklığı kötü kokunun oluşmasına neden olur. Tuvaletleri ne kadar temiz tutarsanız tutun tuvalet tıkanıklığı sorunu varsa tuvaletler kötü kokacaktır. Evinizde kötü koku varsa kötü kokunun kaynağı tuvalet ve lavabo tıkanmasıdır. Tuvalet tıkanıklığına önlem almazsanız yakın zamanda evlerinizi kirli su basabilir. 

Tuvalet Kokusu Nasıl Giderilir?

Tuvalet kokusunu gidermek için tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın nedeni tespit edilir. Kamera görüntüleme sistemi ile tuvaleti tıkayan nesneler görüntülenir. Tuvalet açma işlemi tıkanıklık türüne göre yapılır. İşlemler için son teknolojik cihazların kullanılması gerekir. İşlemi yapacak personelin bu alanda deneyimli ve uzman olması gerekir. 

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma!

Tuvalet tıkanıklığında tıkanan tuvaletler kamera görüntüleme cihazı ile tuvaleti tıkayan nesneler tespit edilir. Robot cihazın ucuna takılan aparatlarla tuvaletler kırılmadan dökülmeden tıkanıklık giderilir. 

Tuvalet Açma Fiyatları 

Tuvalet tıkanık açma fiyatları yapılacak işlemlere göre değişiklik gösterir. Fiyat hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Sizlere hızlı ve garantili tuvalet açma işlemini uygun fiyata sunuyoruz. Firmamız tıkanıklık açma işlemi dışında birçok tesisat işlerini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır.